Freedom Pro Now lipstics


I've read somewhere that in our Polish market called Pepco there are Freedom lipstics. I went there and bought two of them. They costed only 5PLN (around $1.50), so I didn't expect them to be anything special. The lipstics are pretty creamy, light and nicely pigmented. They aren't matt, but they also aren't pearly and they don't  have shiny particles. 
Both colours are diffrent in terms of stability. The pink lipstic lasts from 3 to maybe 4 hours without eating and drinking. Nude colour is a lot brighter, so it lasts a lot less. Lipstics don't dry lips, so I usually use the nude colour as a base under another matt lipstic in similar or darker colour. I'm very satisfied with these lipstic and when I visit Pepco again, I'll look around for more colours. If I won't find any, I'll try order some from the internet.
-------------------
Przeczytałam gdzieś w interncie, że w naszym Polskim Pepco można kupić pomadki Freedom. Będąc przy okazji skusiłam się na dwie z nich. Kosztują tylko 5 złotych, więc nie oczekiwałam od nich niczego specjalnego. 
Pomadki są dość kremowe, lekkie i całkiem fajnie napigmentowane. Nie są matowe, ale również nie są perłowe i nie posiadają błyszczących się drobinek. 
W sklepie znalazłam tylko jedną pomadkę w odcieniu różu i jedną w odcieniu nude. 
Jeśli chodzi o ich trwałość, oba kolorki trochę się różnią. Różowy jak na pomadkę za kilka złotych trzyma się do 3, może 4 godzin bez jedzenia i picia. Kolor nude, jest o wiele jaśniejszy, więc schodzi szybciej. 
Pomadki nie wysuszają ust, więc koloru nude używam najczęściej jako bazę pod matową pomadkę w podobnym lub ciemniejszym kolorze. 
Jestem pewna, że przy kolejnych zakupach w Pepco rozejże się za nowymi kolorami, jednak jeśli tam nic ciekawego nie znajdę, postaram się zamówić kilka z tych szminek przy okazji zakupów internetowych. 
 
 

                                   
  


 
 

In my opinion you should go and buy them ! See ya :*
------------------
Moim zdaniem po prostu je kupcie ! Do następnego :* 

4 comments:

 1. o ja cie krece ale to ma przesliczne odcienie
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Za każdym razem jak jestem w Pepco to podchodzę do półki z tymi szminkami. Już kilka razy miałam je kupić, ale za każdym razem rezygnowałam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja będę musiała się przejść i zobaczyć czy nie mają nowych odcieni, bo za tą cenę naprawdę warto :D

   Delete

Copyright © 2014 Karolinka's beauty and makeup , Blogger