Kobo Matt Bronzing&Contouring Powder


It's been a long time before I found a good contouring powder in good price. 
There's hard to find contouring powder in nice, suitable color in drug stores. Usually they're too much ornage and they are not really good to create a shadow on your face. 
--------------------
Minęło sporo czasu, zanim znalazłam dobry, drogeryjny puder do konturowania w  w dobrej cenie. Zazwyczaj w drogeriach można znaleźć, ciemno-brązowe, zbyt pomarańczowe pudry lub bronzery ze świecącymi się drobinkami, które nie nadają się do konturowania naszej buzi a tylko do nadawania jej opalonego, naturalnego koloru. 

 


Kobo is a Polish brand and they decided to make this amazing and cheap contouring powder in really nice and good brown color. This product is not too much orange and too much dark brown, so it is totally perfect to crate a shadow on your face. As I said, it's very cheap, becouse it olny costes 5 EUR. The quality of this contouring powder is also stunning. It's matt and very blendable.
---------------------

Kobo jest Polską marką, która postanowiła stworzyć serię pudrów do konturowania na trochę wyższym poziomie. Dodatkowo cena jest bardzo przystępna, ponieważ za każdy puder do konturowania z tej kolekcji zapłacimy tylko 19.99 zł. 
Ten produkt nie jest zbyt pomarańczowy ani zbyt brązowy. Jest totalnie matowy. 
Jakość tego pudru jest niesamowita. Utrzymuje się na buzi cały dzień. Idealnie się blenduje, nie robi plam.    

There we can find 3 shadeds of these contouring powders, something for pales 308, people with middle dark 311 and darker skin tones 306. I'm not really pale but also I am not a really dark, so I've chosen a Numbian Desert 311 and I think it's perfect. It looks great with my skin tone. I can't image my daily make up without this powder right now. So, yeah I just want to recommend it to you, even if you are a "little baby" in make up.

You can buy it here, or in Polish drug stor Natura :)
--------------------

Mamy do wyboru 3 odcienie - dla bladziochów 308, osób ze srdnią karnacją 311 i tych, który mają ciemną lub bardzo ciemną karnację 306. Ja nie jestem blada, ale też nie posiadam szczególnie ciemnej karnacji, więc wybrałam numerek 311 Numbian Desert.  Myślę, że jest idealny. Z mają karnacją komponuje się całkiem dobrze. Obecnie nie potrafię wyobrazić sobie mojego codziennego makijażu bez tego produktu.
Polecam go wszystkim, nawet stawiającym pierwsze kroczki w makijażu.
Znajdziecie go na oficjalnej stronie sklepu stronie lub w drogerii Natura :)

11 comments:

 1. Bardzo delikatny, ale i niesamowicie naturalny odcień! Nie lubię, gdy bronzery wpadają w pomarańcz, a ten wydaje się być od niej daleki :)

  ReplyDelete
 2. Super ze pokazałaś zdjecie jak wyglada na Tobie! Długo juz szukam dobrego bronzera myśle ze skuszę sie na ten :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Polecam jak najbardziej, ponieważ jest naprawdę dobry jak na tą cenę :D

   Delete
 3. oj tak, mam go i jest wart ceny :)

  ReplyDelete
 4. właśnie chcę go kupić i ciągle się zastanawiam ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie ma co się zastanawiać, jest super, a nawet jeśli w ostateczności Ci nie podpasuje, to możesz komuś oddać, to tylko 20 zł, więc nie powinnaś żałować. Warto wypróbować :D

   Delete
 5. Looks great on! Will definitely try this one!

  ReplyDelete
 6. Super , zawsze mam problem z znalezieniem bronzera a nie wydam więcej niż 30 dychy. na pewno wypróbuje :)

  ReplyDelete
 7. Jestem ciekawa, jak ten bronzer sprawdzi się w przypadku mojej cery. Wypróbuję :)

  ReplyDelete
 8. Produkt kupiłam na promocji -40% w naturze. Bardzo chciałam go wypróbować, ale zawsze jak już miałam go kupić rozmyślałam się. Posiadam odcień 308 Sahara sand.

  ReplyDelete

Copyright © 2014 Karolinka's beauty and makeup , Blogger