Q&A nomination

Hey today I was talking with the nice bloggers on "BLOGERKI " conversation on facebook. One of the girls from Only Martyna's blog asked me if I would like to be nominated to LAB and answer the questions. I thought why not it could be funny and you could know something more about me :D
So here you can check out my questions. 
--------------------
Cześć, dzisiaj rozmawiałam z kilkoma blogerkami na konwersacji "BLOGERKI" stworzonej na facebooku. Jedna z dziewczyn, blogerka z bloga Only Martyna zapytała czy chciałabym być nominowana do LAB i odpowiedzieć na kilka pytań. Pomyślałam, czemu nie. Może być fajnie, ja i tak się nudzę a Wy dowiecie się o mnie czegoś więcej. 
 


1. What is your favourite song?
    Jaka jest twoja ulubiona piosenka ? 

Oh, it's very hard question, cuz I love music, and there's many awesome songs. Currently I'm a big, big fan of Max Schneider. He has a beautiful voice and many good songs and covers, but there's two magical songs, which he created - Lights Down Low and the newest one for Christina Grimmie Christina's song.
Also I'm a fan of Polish rapper donGURALesko, German grup CRO and amazing Hozier, so yeah, it's hard to anwesr, which song is the best :) 
------------------
Oh, to bardzo trudne pytanie, ponieważ kocham muzykę a na świecie jest tyle wspaniałych piosenek. Obecnie jestem wielką fanką Maxa Schneidera. Ma cudny głos, wiele dobrych piosenek i coverów, ale nagrał dwie naprawdę magiczne piosenki - Lights Down Low i najnowszą dla tragicznie zmarłej Chirstiny Grimmie Christina's song.
Jestem również fanką polskiego rapera donGURALeska, niemieckiej grupy CRO i niesamowitego Hoziera i wielu innych, więc jest mi bardzo trudno odpowiedzieć, która piosenka jest najlepsza. 


2. Do you like to read books and why? 
   Lubisz czytać książki? Dlaczego? 
Yes, I like to read books. Why? I like it, cuz during reading I can change the world. I can feel something different and be something different for a while. I can feel different emotions and forget about mine own problems. 
--------------------
Tak lubię czytać. Dlaczego?  Lubię czytać, dlatego, że podczas czytania mogę wejść w inny świat. Mogę poczuć coś innego i przez chwilę być kimś innym. Mogę poczuć inne emocje i zapomnieć o swoich własnych, osobistych problemach. 


3. Did you think about recording movies on youtube ? 
   Czy myślałaś o tym, żeby nagrywać na youtube? 
Yes I did. I will record. I have my first movie and currently I'm trying to edit it well. It's hard, cuz I'm still learning, how to use movie editor. Also I'm not sure If my movies will be good and if someone will be watch it :)
-----------------
Tak myślałam i będę nagrywać. Właśnie nagrałam mój pierwszy film i jestem w trakcie edycji. Jest to jeszcze dla mnie trudne, ponieważ nadal uczę się jak obsługiwać program do edycji.
Również nie wiem, czy moje filmy będą dobre i czy ktokolwiek będzie chciał je oglądać :D


4. Do you like to put make up on ? If yes, what is your favourit cosmetic?    
    Lubisz się malować? Jeśli tak, to jaki jest twój ulubiony kosmetyk?            

Haha, the second hard question. Yes, of course I love put make up on! This is why I have this blog. I love cosmetics and in the future I'd like to show you my make ups and I hope you will like it. 
My fav cosmetic? Oh gosh, I don't know if I have something like this, but I like good foundations, cuz I still have some problems with my oily skin, and I'm in love with lipstics ever <3
-----------------
Haha, następne trudne pytanie. Tak, oczywiście, uwielbiam się malować, dlatego prowadzę tego bloga. Kocham kosmetyki i w przyszłości chciałabym pokazywać Wam moje makijaże. Mam nadzieję, że się Wam spodobają. 
Mój ulubiony kosmetyk? O matko, nie wiem czy mam coś takiego, ale lubię dobre podkłady, ponieważ nadal mam trochę problemów z tłustą cerą. Jestem też zakochana w pomadkach <3
 


5. Do you write something? Stories, poems? 
    Piszesz coś? Opowiadania, wiersze?
Yes I do. I really would like to be a writer. This is my passion since childhood. Really. I was a little girl and I was writing my first book and stories to contests. I was fucking angry when I lost my first "book" cuz my old computer just stoped working.
Currently I'm during writing a true book. I don't know if I will show it, but it's something important for me. I don't know if I'll be a good writer.
Somethimes I try to write some stories to zostacpisarzem.pl blog. 
------------------
Tak piszę. Naprawdę chciałabym zostać pisarka. Jest to moja pasja od dziecka. Będąc małą dziewczynką pisałam już opowiadania na konkursy. Byłam zajebiście zła, kiedy moja pierwsza "książka" przepadła, ponieważ mój stary komputer się zepsuł. 
Obecnie jestem w trakcie pisania prawdziwej książki, choć nie wiem, czy kiedykolwiek ujrzy ona światło dzienne, ale jest dla mnie czymś ważnym. Nawet nie wiem, czy umiem pisać dobrze. 
Czasami wysyłam opowiadania na konkursy lub wyzwania na bloga zostacpisarzem.pl .
Wysłałam dopiero dwa :)
- Opowiadanie Barda 

- Pochwycenie czy ucieczka

6. What are your plans for this holidays? 
    Jakie masz plany na te wakacje? 
I don't have any plans. I'm working at home, in my own business, all year and I can have holiday in every moment, so I never have plans for summer :)
------------------
Nie mam planów na wakacje. Pracuję w domu, we własnej firmie, przez cały rok, więc mogę zrobić sobie wakacje, kiedy będę miała na to ochotę i czas. Nigdy nie planuję czegoś szczególnego na lato.


7. How do you imagine yourself  in 10 years?
   Jak wyobrażasz sobie siebie za 10 lat?

I'd like to be a great person with any success. I want to look good and have the cutest kids ever. I want to have more business and beautiful, safe home in Holland. Also I'd like to be a traveler, cuz I love travels and I love to meet new cultures and people. I just want to happy ;)
--------------------
Chciałabym być wspaniałą osobą z sukcesami na koncie. Chciałabym wyglądać dobrze i mieć najsłodsze dzieci na świecie. Chciałabym również powiększyć swój biznes i otworzyć coś dodatkowego. Chcę mieć również piękny i bezpieczny dom w Holandii. Moim marzeniem jest również być podróżnikiem, kiedy będzie mnie na to stać. Kocham podróże, poznawać nowe miejsca i ludzi. Po prostu chcę być spełniona i szczęśliwa ;)


8. What do you think about comment for comment, subscribe for subscribe. 
    Co myślisz o obs/obs, kom/kom? 
I hate it! I want to be a true and good blogger. I want to have my own fans, not only new subscribes. I prefer to have 10 subscribes and 5 true comments than 100 fake sub and 50 comments like " Nice post, check out my blog" ... . I also want to sub only blogs which I like.
--------------------
Nienawidzę tego. Chcę być prawdziwą i dobrą blogerką. Chcę mieć prawdziwych czytelników, nie tylko dla subskrypcji. Wolę mieć 10 subskrybentów i 5 prawdziwych komentarzy, niż 100 subskrypcji na zasadzie obs/obs i 50 komentarzy na zasadzie " Fajny post, zajrzyj do mnie", które są nic nie warte. Sama również chcę obserwować blogi, które mi się podobają.

I don't know if you want to be nominate but I have to do it, so I just want to nominate:
---------------------
Nie wiem czy chcecie się w to bawić i chcecie być nominowani, ale poradzono mi bym nominowała blogi, które mi się podobają, więc nominuję: 

http://juliettecapuleti.com/
http://fashionsmachines.blogspot.com/

5 comments:

 1. Loved your Q&A! Your funny-Smart and a bit sassy! Way to go!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha thank you :D
   I'm a bit sassy? Ohhh, not really but maaybe a bit <3

   Delete
 2. Ja również uwielbiam czytać książki - dokładnie z tego samego powodu co Ty. Dają mi możliwość wejścia do innego świata :P No i także nie przepadam za komentarzami typu 'ale fajny kosmetyk' kiedy w rzeczywistości piszę, że się u mnie nie sprawdził xD

  Zapraszam na swojego Bloga Sakurakotoo

  ReplyDelete
 3. A już myślałam, że nikt tego nie robi... ;).
  A odnośnie tych obs/obs, kom/kom, to serio obecnie chyba największa plaga blogosfery...
  http://utwory-wierszem-pisane.blogspot.com/

  ReplyDelete

Copyright © 2014 Karolinka's beauty and makeup , Blogger