Peter Thomas Roth Mega-Rich shampoo


Hallo cuties :)
Shampoo of Peter Thomas Roth is one of my favourite shampoos ever. This is the reason why I have this review for you.  
Mega-Rich shampoo is rich with vitamins. They've help me during my folliculitis after my major disease. 
There you can find biotin B7, vitamins C, E and provitamin B5 (D-panthenol) in the shampoo.  
It's not the cheapest shampoo. It costs about 18 $ and you can buy it here in Sephora .
--------------------
Witajcie kochani :) 
Szampon od Petera Thomasa Rotha, to jeden z moich ulubionych szamponów jakie do tej pory używałam, dlatego nie mogło obyć się bez recenzji tego wspaniałego produktu do włosów. 
Szampon Mega-Rich, bogaty jest w witaminy, które podczas zapalenia mieszka włosowego, jakie przechodziłam po nieco poważniejszej chorobie, pomogły mi w delikatnym myciu włosów i bardzo podrażnionej skory głowy. W szamponie znajduje się witamina B7 (biotyna), kompleks witamin C, E i pro-witamina B5 ( D-pentanol). 
Szampon nie jest tani, bo kosztuje około 80 zł i jest trudno dostępny w Polsce. Widziałam za to odżywkę z tej serii, którą możecie znaleźć w strawberrynet.com . Odżywki jednak nie używałam. 
 
My hair is weak, loss, more fluffy on the top, thin on the tips. 

I love Mega-Rich it cleans the hair and scalp very well without being harsh. Shampoo leaves hair hydrated, nourished, shiny, soft and more fluffy. It also leavs healthy-looking and great smell for at least two days. Of course everything depends what kind of hair you have. 
I didn't use more expensive shampoo so I can't say if there is something better at the store but it generates a good lather. 
I can recommend this shampoo for everyone with matt and harsh hair :)
--------------------
Mam włosy, słabe, wypadające, bardziej puszyste u nasady, idąc w dół coraz cieńsze. Kocham Mega-Rich - oczyszcza włosy bardzo, bardzo dobrze. Włosy pozostają odżywione, lśniące, gładkie i w moim przypadku bardziej puszyste. Włosy nie przetłuszczają się w ciągu dnia i zostają całkiem świeże przez nawet dwa dni. Szampon pozostawia również zdrowy połysk i przyjemny zapach. Oczywiście wszystko zależy od początkowego stanu waszych włosów. Do tej pory nie używałam droższego szamponu od tego, więc nie mogę porównać go do innych, tych z wyższej półki. Pieni się jednak świetnie, ale nie chemicznie. Polecam każdemu, szczególnie tym, którzy posiadają matowe, szorstkie włosy. Produkt P.T Rotha pozwala osiągnąć efekt miękkich włosów na długi, długi czas. Zdecydowanie jest to mój faworyt wśród szamponów :)
 

2 comments:

  1. Looks great -- I'll have to try it!

    ReplyDelete
  2. Chętnie bym wypróbowała ten preparat, ale cena jest dość duża, może kiedyś ! :D

    http://nataliakaczmarek.blogspot.com/

    ReplyDelete

Copyright © 2014 Karolinka's beauty and makeup , Blogger